Spik Gunnebo Fastening Blank4x125 mm 1200 st
1 379 kr/frp
Se priset!
Vald variant
Utförande:
4x125 mm 1200 st

Blank
4x125 mm 1200 st
1 379 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Används inomhus och i torra miljöer för att fästa samman virkesdelar i trä eller temporära byggnadskonstruktioner såsom formbyggen.
Varumärke
Gunnebo FasteningBeskrivning
Används inomhus och i torra miljöer för att fästa samman virkesdelar i trä eller temporära byggnadskonstruktioner såsom formbyggen.
Egenskaper
| Varumärke | Gunnebo Fastening |
| Art.Nr. | Z261502 |
| Utförande | 4x125 mm 1200 st |
| Diameter | 4 mm |
| Längd | 125 mm |
| Antal | 1200 st/frp |
| Typ | Spik |
| Material | Kolstål |
| EAN-nr | 7318472615022 |
