Spik Gunnebo Fastening Varmförzinkad min 50 µm3,4x100 mm 250 st
213 kr/frp
Se priset!
Vald variant
Utförande:
3,4x100 mm 250 st

Varmförzinkad min 50 µm
3,4x100 mm 250 st
213 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Används för att fästa samman virkesdelar i trä, exempelvis vid bygge av staket och allmänna träkonstruktioner.
Varumärke
Gunnebo FasteningBeskrivning
Används för att fästa samman virkesdelar i trä, exempelvis vid bygge av staket och allmänna träkonstruktioner.
Egenskaper
| Varumärke | Gunnebo Fastening |
| Art.Nr. | Z181004 |
| Utförande | 3,4x100 mm 250 st |
| Diameter | 3,4 mm |
| Längd | 100 mm |
| Antal | 250 st/frp |
| Typ | Spik |
| Material | Kolstål |
| EAN-nr | 7318471810046 |
