Spik Gunnebo Fastening Varmförzinkad min 50 µm7x250 mm 100 st
1 695 kr/frp
Vald variant
Utförande:
7x250 mm 100 st

Varmförzinkad min 50 µm
7x250 mm 100 st
1 695 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Används för att fästa samman virkesdelar i trä, exempelvis vid bygge av staket och allmänna träkonstruktioner.
Varumärke
Gunnebo FasteningBeskrivning
Används för att fästa samman virkesdelar i trä, exempelvis vid bygge av staket och allmänna träkonstruktioner.
Egenskaper
| Varumärke | Gunnebo Fastening |
| Art.Nr. | Z341571 |
| Utförande | 7x250 mm 100 st |
| Diameter | 7 mm |
| Längd | 250 mm |
| Antal | 100 st/frp |
| Typ | Spik |
| Material | Kolstål |
| EAN-nr | 7318473415713 |
