Spik Gunnebo Fastening3,4x100 mm 250 st
1 891 kr/frp
1 815 kr/frpSänkt pris!
Vald variant
Utförande:
3,4x100 mm 250 st

Spik Gunnebo Fastening
3,4x100 mm 250 st
1 815 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Kan användas i aggressiva miljöer. P.g.a. sin goda korrosionsbeständighet används spiken bland annat till allmänna träkonstruktioner, staket och bryggor i tryckimpregnerat virke samt i ädla träslag såsom ek, lärk och cederträ.
Varumärke
Gunnebo FasteningBeskrivning
Kan användas i aggressiva miljöer. P.g.a. sin goda korrosionsbeständighet används spiken bland annat till allmänna träkonstruktioner, staket och bryggor i tryckimpregnerat virke samt i ädla träslag såsom ek, lärk och cederträ.
Egenskaper
| Varumärke | Gunnebo Fastening |
| Art.Nr. | Z169111 |
| Utförande | 3,4x100 mm 250 st |
| Diameter | 3,4 mm |
| Längd | 100 mm |
| Antal | 250 st/frp |
| Typ | Spik |
| Material | Rostfritt Stål AISI 316/A4 |
| EAN-nr | 7318471691119 |
