Dyckert FAST Bandad FZBDimension: 1,2x35 mm, Paket: 5000 st
294 kr/frp
Vald variant
Dimension:
1,2x35 mm

Bandad FZB
Dimension: 1,2x35 mm, Paket: 5000 st
294 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Dyckert FAST Bandad FZB är en rakbandad dyckert, 1,2. För spikning av invändigt listverk: socklar, foder, taklister etc. Ytbehandling: Elförzinkad. Paket.
Varumärke
FASTBeskrivning
Dyckert FAST Bandad FZB är en rakbandad dyckert, 1,2. För spikning av invändigt listverk: socklar, foder, taklister etc. Ytbehandling: Elförzinkad. Paket.
Egenskaper
| Varumärke | FAST |
| Art.Nr. | 294055 |
| Dimension | 1,2x35 mm |
| Diameter | 1,2 mm |
| Längd | 35 mm |
| Antal | 5000 st/frp |
| Ytbehandling | Elförzinkad |
| Typ | Dyckert |
| EAN-nr | 7319972940553 |
