Dyckert FAST FörkoppradDimension: 1,4x25 mm, Innehåll: 1000 st
337 kr/frp
Vald variant
Dimension:
1,4x25 mm

Förkopprad
Dimension: 1,4x25 mm, Innehåll: 1000 st
337 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Dyckert FAST Förkopprad är en dyckert med runt skaft och osthuvud. Den används för lister och foder inomhus. Ytbehandling: Förkopprad. Burk.
Varumärke
FASTBeskrivning
Dyckert FAST Förkopprad är en dyckert med runt skaft och osthuvud. Den används för lister och foder inomhus. Ytbehandling: Förkopprad. Burk.
Egenskaper
| Varumärke | FAST |
| Art.Nr. | 290881 |
| Dimension | 1,4x25 mm |
| Diameter | 1,4 mm |
| Längd | 25 mm |
| Antal | 1000 st/frp |
| Ytbehandling | Förkopprad |
| Typ | Dyckert |
| EAN-nr | 7319972908812 |
