Algrent Neudorff Spray 1 L
165 kr
149 krSänkt pris!

Spray 1 L
149 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

AlgRent rengör effektivt grönpåväxt och alger utomhus på vägar, terasser, gravstenar och växthus. Bruksfärdig lösning för enkel applicering. Snabb effekt. Biologisk nedbrytbar, lämnar inga skadliga restämnen i naturen.
Varumärke
NeudorffBeskrivning
AlgRent rengör effektivt grönpåväxt och alger utomhus på vägar, terasser, gravstenar och växthus. Bruksfärdig lösning för enkel applicering. Snabb effekt. Biologisk nedbrytbar, lämnar inga skadliga restämnen i naturen.
Specifikationer:
- Volym: 1 liter
- Varaktighet: 3 timmar
- Effektiv mot grönpåväxt och alger
- Biologiskt nedbrytbar: Ja
- Volym: 1 liter
- Varaktighet: 3 timmar
- Effektiv mot grönpåväxt och alger
- Biologiskt nedbrytbar: Ja
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Neudorff |
| Art.Nr. | 31831 |
| Vikt | 1 kg |
| Färg | Grön |
| Höjd | 280 mm |
| Längd | 55 mm |
| Volym | 1 l |
| Bredd | 107 mm |
| EAN-nr | 4005240191460 |
