Altan & träfasadtvätt Kärcher RM 624
189 kr

RM 624
189 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Kraftfullt rengöring anpassad för trä med unik 3-i-1 formula som erbjuder enastående rengöring tack vare det aktiva rengöringsmedel som även skyddar matrialet mot UV & smuts efteråt. Kan användas på alla behandlade och obehandlade träytor utomhus. Följ instruktion nedan vid användning i Kärchers högtryckstvättar. För användning i Plug & Clean häll över rengöringsmedlet i avsedd 1L behållare.
Varumärke
KärcherBeskrivning
Kraftfullt rengöring anpassad för trä med unik 3-i-1 formula som erbjuder enastående rengöring tack vare det aktiva rengöringsmedel som även skyddar matrialet mot UV & smuts efteråt. Kan användas på alla behandlade och obehandlade träytor utomhus. Följ instruktion nedan vid användning i Kärchers högtryckstvättar. För användning i Plug & Clean häll över rengöringsmedlet i avsedd 1L behållare.
Kraftfullt rengöring anpassad för trä med unik 3-i-1 formula som erbjuder enastående rengöring tack vare det aktiva rengöringsmedel som även skyddar matrialet mot UV & smuts efteråt. Kan användas på alla behandlade och obehandlade träytor utomhus. Följ instruktion nedan vid användning i Kärchers högtryckstvättar. För användning i Plug & Clean häll över rengöringsmedlet i avsedd 1L behållare.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Kärcher |
| Art.Nr. | 69285 |
| Vikt | 0,051 kg |
| Färg | Flerfärgad |
| Djup | 130 mm |
| Höjd | 240 mm |
| Typ | Rengöringsmedel |
| Bredd | 100 mm |
| EAN-nr | 4054278848266 |
