Entrétak Designtak Easy Collection Delta
fr.9 325 kr
Välj variant

Easy Collection Delta
9 325 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Skapa en välkomnande entré med ett snyggt skärmtak över ytterdörren. Easy Collection entrétak kommer ge ditt hus en personlig prägel som skyddar er från väder och vind i många år.
Varumärke
DesigntakBeskrivning
Skapa en välkomnande entré med ett snyggt skärmtak över ytterdörren. Easy Collection entrétak kommer ge ditt hus en personlig prägel som skyddar er från väder och vind i många år.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Designtak |
| Art.Nr. | CD-01-CG-150X120D |
| Bredd | 1500, 2000, 2500 mm |
| Färg Konsol | Silver, Svart, Vit |
| Utförande | Frostat Glas, Klarglas, Tonat Glas |
| Höjd | 390, 455 mm |
| Djup | 1000, 1200 mm |
| Vikt | 45, 54, 62, 72, 78, 114 kg |
| Garanti | 5 år |
| Material | Rostfritt/Glas |
| Serie | Easy Collection |
| Typ | Entrétak |
| Max Snölast | 350 kg/m2 |




