Entrétak Designtak Easy Collection Stainless TubeFrostat Glas, 2500x1200 mm
18 089 kr
Vald variant
Bredd:
2500 mm
Utförande:
Frostat Glas
Höjd:
930 mm

Easy Collection Stainless Tube
Frostat Glas, 2500x1200 mm
18 089 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Att kombinera ert nya Easy Collection Stainless Tube-tak är enkelt. Inled med att välja bredd och vilken färg ni önskar. Konsolen består av rostfritt, syrafast stål och takmaterialet finns i olika utföranden. Glaset är laminerad och härdat för bästa hållbarhet.
Varumärke
DesigntakBeskrivning
Att kombinera ert nya Easy Collection Stainless Tube-tak är enkelt. Inled med att välja bredd och vilken färg ni önskar. Konsolen består av rostfritt, syrafast stål och takmaterialet finns i olika utföranden. Glaset är laminerad och härdat för bästa hållbarhet.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Designtak |
| Art.Nr. | ST-12-FG-250X120 |
| Bredd | 2500 mm |
| Färg Konsol | Rostfritt Stål |
| Utförande | Frostat Glas |
| Höjd | 930 mm |
| Djup | 1200 mm |
| Vikt | 114 kg |
| Material | Rostfritt/Glas |
| Garanti | 5 år |
| Kollektion | Easy Collection |
| Produkttyp | Entrétak |
| Max Snölast | 350 kg/m² |







