Entrétak Jabo J1500 Justerbart
3 885 kr
Se priset!

J1500 Justerbart
3 885 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
JaboBeskrivning
Skydda entrén eller värmepumpen mot regn och rusk, samtidigt som du ger fasaden ett visuellt lyft.
Egenskaper
| Varumärke | Jabo |
| Art.Nr. | 3736 |
| Bredd | 150 cm |
| Djup | 91 cm |
| Höjd | 25 cm |
| Färg | Grå |
| Typ | Entrétak |
| Material | Polykarbonat |
| Vikt | 12,5 kg |
| EAN-nr | 7393290037362 |


