Farstutak Jabo Entré Klassisk
fr.4 569 kr
fr.3 026 krFrån 26 %Kampanj
Välj variant

Entré Klassisk
3 026 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
JaboBeskrivning
Farstutak Jabo Entré. Obehandlat trä för utomhusbruk.
B: 174 x D: 80 x H: 145,5 cm. Komplett byggsats med förborrade hål.
Recensioner
EvaldVerifierad köpare
för 1 år sedanBra produkt, det skulle finnas fler takvinklar att välja mellan , den ändringen har jag gjort själv .
AlmazVerifierad köpare
för 3 år sedanPassar väldigt fint. Jätte nöjd
Egenskaper
| Varumärke | Jabo |
| Bredd | 1565, 1740 mm |
| Färg | Trävit |
| Produkttyp | Farstutak |
| Material | gran |
| Djup | 80, 60,5 cm |
| Höjd | 116,5, 145,5 cm |
| Bredd | 174, 156,6 cm |


