Börjannock Benders Carisma Ytbehandlad
fr.387 kr
Se priset!
Välj variant

Carisma Ytbehandlad
387 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Börjannock Benders Carisma Ytbehandlad Granit används vid 20-40 grader taklutning. Vid högre taklutning kan rak nockpanna betong användas. Vid lägre lutning kan även plåtnock användas. Passar till takpanna Carisma.
Varumärke
BendersBeskrivning
Börjannock Benders Carisma Ytbehandlad Granit används vid 20-40 grader taklutning. Vid högre taklutning kan rak nockpanna betong användas. Vid lägre lutning kan även plåtnock användas. Passar till takpanna Carisma.
Övrigt:
-Upp till 2 % kross vid leverans kan förekomma och ersätts inte.
-Upp till 2 % kross vid leverans kan förekomma och ersätts inte.
Egenskaper
| Varumärke | Benders |
| Serie | Carisma |
| Färg | Granit, Mellangrå, Tegelröd |
| Enhet | Styck |
| Yta | Blank |
| Material | Betong |
| Längd | 420 mm |
| Bredd | 250 mm |
| Vikt | 4,8 kg/st |
| Produkttyp | Börjannock |
| Nyans | Grå, Röd |
