Börjannock Benders med Fals 300 mm Candor
fr.406 kr
Se priset!
Välj variant

med Fals 300 mm Candor
406 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Börjannock Benders med Fals 300 mm Candor Svart används som första nockpanna vid sadeltak och valmade tak. Nocken är försedd med gavel. Passar till nockpanna med fals 300 mm.
Varumärke
BendersBeskrivning
Börjannock Benders med Fals 300 mm Candor Svart används som första nockpanna vid sadeltak och valmade tak. Nocken är försedd med gavel. Passar till nockpanna med fals 300 mm.
Övrigt:
-Upp till 2 % kross vid leverans kan förekomma och ersätts inte.
-Upp till 2 % kross vid leverans kan förekomma och ersätts inte.
Egenskaper
| Varumärke | Benders |
| Serie | Palema/Exklusiv |
| Färg | Kastanjebrun, Mellangrå, Olivgrön, Svart, Tegelröd, Terracottaröd |
| Enhet | Styck |
| Yta | Blank |
| Material | Betong |
| Längd | 340 mm |
| Bredd | 300 mm |
| Vikt | 5,6 kg/st |
| Bygglängd | 280 mm |
| Produkttyp | Börjannock |
| Nyans | Brun, Grå, Grön, Röd, Svart |
