Börjannock Benders Rak Candor
fr.330 kr
Se priset!
Välj variant

Rak Candor
330 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Börjannock Benders Rak Candor Svartanvänds som första nockpanna vid sadeltak. Nocken är försedd med gavel. Passar till nockpanna rak.
Varumärke
BendersBeskrivning
Börjannock Benders Rak Candor Svartanvänds som första nockpanna vid sadeltak. Nocken är försedd med gavel. Passar till nockpanna rak.
Bredd 230/250 mm (konade).
Övrigt:
-Upp till 2 % kross vid leverans kan förekomma och ersätts inte.
Övrigt:
-Upp till 2 % kross vid leverans kan förekomma och ersätts inte.
Egenskaper
| Varumärke | Benders |
| Art.Nr. | 031580B |
| Serie | Palema/Exklusiv/Carisma |
| Färg | Kastanjebrun, Mellangrå, Olivgrön, Svart, Tegelröd, Terracottaröd |
| Enhet | Styck |
| Yta | Blank |
| Material | Betong |
| Längd | 370 mm |
| Bredd | 250 mm |
| Antal | 30 st/pall |
| Vikt | 4,8 kg/st |
| Typ | Börjannock |
| Bygglängd | 250-290 mm |
| Nyans | Brun, Grå, Grön, Röd, Svart |
