Börjannock Benders Rak Obehandlad
fr.337 kr
Se priset!
Välj variant

Rak Obehandlad
337 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Börjannock Benders Rak Obehandlad Grafit används som första nockpanna vid sadeltak. Nocken är försedd med gavel. Passar till nockpanna rak.
Varumärke
BendersBeskrivning
Börjannock Benders Rak Obehandlad Grafit används som första nockpanna vid sadeltak. Nocken är försedd med gavel. Passar till nockpanna rak.
Bredd 230/250 mm (konade).
Övrigt:
-Upp till 2 % kross vid leverans kan förekomma och ersätts inte.
Övrigt:
-Upp till 2 % kross vid leverans kan förekomma och ersätts inte.
Egenskaper
| Varumärke | Benders |
| Serie | Palema/Exklusiv/Carisma |
| Färg | Antik Tegelröd/Svart, Grafit, Tegelröd |
| Enhet | Styck |
| Yta | Obehandlad |
| Material | Betong |
| Längd | 370 mm |
| Bredd | 250 mm |
| Antal (st/pall) | 30 st/pall |
| Vikt | 4,8 kg/st |
| Bygglängd | 250-290 mm |
| Produkttyp | Börjannock |
| Nyans | Grå, Röd, Röd/Svart |
