Börjannock Benders Universal Obehandlad
754 kr
Se priset!

Universal Obehandlad
754 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Börjannock Benders Universal Naturröd används som första nockpanna vid sadeltak. Nocken är försedd med gavel. Passar till takpannor Hansa, Tvilling och Piano.
Varumärke
BendersBeskrivning
Börjannock Benders Universal Naturröd används som första nockpanna vid sadeltak. Nocken är försedd med gavel. Passar till takpannor Hansa, Tvilling och Piano.
Bredd 230/200 mm (konade).
Övrigt:
-Upp till 2 % kross vid leverans kan förekomma och ersätts inte.
Övrigt:
-Upp till 2 % kross vid leverans kan förekomma och ersätts inte.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Benders |
| Art.Nr. | H31524 |
| Serie | Hansa/Tvilling/Piano |
| Färg | Naturröd |
| Enhet | Styck |
| Yta | Obehandlad |
| Material | Lertegel |
| Längd | 410 mm |
| Bredd | 200 mm |
| Vikt | 3,3 kg/st |
| Nyans | Röd |
| Höjd | 85 mm |
| Produkttyp | Börjannock |
| EAN-nr | 7340018155525 |
