Börjanvalm Benders Rak Brilliant
fr.367 kr
Se priset!
Välj variant

Rak Brilliant
367 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Börjanvalm Benders Rak Brilliant Skiffer används vid valmade tak som första nockpanna. Passar till nockpanna rak.
Varumärke
BendersBeskrivning
Börjanvalm Benders Rak Brilliant Skiffer används vid valmade tak som första nockpanna. Passar till nockpanna rak.
Bredd: 230-245 mm (konad)
Övrigt:
-Upp till 2 % kross vid leverans kan förekomma och ersätts inte.
Övrigt:
-Upp till 2 % kross vid leverans kan förekomma och ersätts inte.
Egenskaper
| Varumärke | Benders |
| Serie | Palema/Exklusiv/Carisma |
| Färg | Koppar, Mellangrå, Röd, Skiffer, Svart, Tegelröd |
| Enhet | Styck |
| Yta | Blank, Struktur |
| Material | Betong |
| Längd | 380 mm |
| Bredd | 245 mm |
| Antal (st/pall) | 57 st/pall |
| Vikt | 3,8 kg/st |
| Bygglängd | 270-340 mm |
| Produkttyp | Börjanvalm |
| Nyans | Grå, Grå/Svart, Röd, Röd/Brun, Svart |
