Nockanslutningspanna Benders Hansa Obehandlad
78 kr
Se priset!

Hansa Obehandlad
78 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Nockanslutningspanna Benders Hansa Falsat Lertegel Naturröd används tillsammans med Hansa takpanna. Åtgång ca 10 st/lpm.
Varumärke
BendersBeskrivning
Nockanslutningspanna Benders Hansa Falsat Lertegel Naturröd används tillsammans med Hansa takpanna. Åtgång ca 10 st/lpm.
Övrigt:
-Upp till 2 % kross vid leverans kan förekomma och ersätts inte.
-Upp till 2 % kross vid leverans kan förekomma och ersätts inte.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Benders |
| Art.Nr. | H10324 |
| Serie | Hansa |
| Färg | Naturröd |
| Enhet | Styck |
| Yta | Obehandlad |
| Material | Lertegel |
| Längd | 425 mm |
| Bredd | 260 mm |
| Antal | 192 st/pall |
| Vikt | 3,7 kg/st |
| Nyans | Röd |
| Typ | Nockanslutningspanna |
| Bygglängd | 350 mm |
| Byggbredd | 210 mm |
| Max Läktavstånd | 320-345 mm |
| EAN-nr | 7340018182644 |
