Nockanslutningspanna Benders Tvilling Ytbehandlad
fr.150 kr
Välj variant

Tvilling Ytbehandlad
150 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Nockanslutningspanna Benders Tvilling Falsat Lertegel Grafit används tillsammans med Tvilling takpanna. Åtgång ca 11,6 st/lpm.
Varumärke
BendersBeskrivning
Nockanslutningspanna Benders Tvilling Falsat Lertegel Grafit används tillsammans med Tvilling takpanna. Åtgång ca 11,6 st/lpm.
Övrigt:
-Upp till 2 % kross vid leverans kan förekomma och ersätts inte.
-Upp till 2 % kross vid leverans kan förekomma och ersätts inte.
Egenskaper
| Varumärke | Benders |
| Art.Nr. | H20380B |
| Serie | Tvilling |
| Färg | Grå, Nötbrun, Titansvart |
| Enhet | Styck |
| Yta | Blank |
| Material | Lertegel |
| Längd | 365 mm |
| Bredd | 222 mm |
| Antal | 256 st/pall |
| Vikt | 2,5 kg/st |
| Typ | Nockanslutningspanna |
| Bygglängd | 290 mm |
| Byggbredd | 172 mm |
| Max Läktavstånd | 266-285 mm |
| Nyans | Brun, Grå, Svart |
