Nockpanna Benders med Fals 300 mm Candor
fr.133 kr
Se priset!
Välj variant

med Fals 300 mm Candor
133 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Nockpanna Benders med Fals 300 mm Candor Svart passar både till en- och tvåkupig takpanna. Nockpannan passar till Palema och Exklusiv. Åtgång 3,3 st/lpm.
Varumärke
BendersBeskrivning
Nockpanna Benders med Fals 300 mm Candor Svart passar både till en- och tvåkupig takpanna. Nockpannan passar till Palema och Exklusiv. Åtgång 3,3 st/lpm.
Övrigt:
-Upp till 2 % kross vid leverans kan förekomma och ersätts inte.
-Upp till 2 % kross vid leverans kan förekomma och ersätts inte.
Egenskaper
| Varumärke | Benders |
| Art.Nr. | 033080B |
| Serie | Palema/Exklusiv |
| Färg | Kastanjebrun, Mellangrå, Olivgrön, Svart, Tegelröd, Terracottaröd |
| Enhet | Styck |
| Yta | Blank |
| Material | Betong |
| Längd | 340 mm |
| Bredd | 300 mm |
| Vikt | 4,6 kg/st |
| Typ | Nockpanna |
| Bygglängd | 310 mm |
| Nyans | Brun, Grå, Grön, Röd, Svart |
