Nockpanna Benders Rak Brilliant
Pris/frp 340:-
fr.85 kr/stSe priset!
Välj variant

Rak Brilliant
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Nockpanna Benders Rak Brilliant passar både till en- och tvåkupig takpanna. Nockpannan passar till Palema, Exklusiv och till Carisma (Carisma, under 20° och över 40° taklutning). Säljes endast i hela buntar om 4 st.
Varumärke
BendersBeskrivning
Nockpanna Benders Rak Brilliant passar både till en- och tvåkupig takpanna. Nockpannan passar till Palema, Exklusiv och till Carisma (Carisma, under 20° och över 40° taklutning). Säljes endast i hela buntar om 4 st.
Åtgång ca 2,8 st/lpm.
Bredd 230/250 mm (konade).
Övrigt:
-Upp till 2 % kross vid leverans kan förekomma och ersätts inte.
Priset är i styck men säljes enbart i förpackning om 4 st/paket. Räknas om automatiskt när du väljer antal.
Bredd 230/250 mm (konade).
Övrigt:
-Upp till 2 % kross vid leverans kan förekomma och ersätts inte.
Priset är i styck men säljes enbart i förpackning om 4 st/paket. Räknas om automatiskt när du väljer antal.
Egenskaper
| Varumärke | Benders |
| Art.Nr. | 030051B |
| Serie | Palema/Exklusiv/Carisma |
| Färg | Koppar, Skiffer |
| Enhet | Styck |
| Yta | Blank |
| Material | Betong |
| Längd | 420 mm |
| Bredd | 250 mm |
| Antal | 120 st/pall |
| Antal | 4 st/frp |
| Vikt | 3,8 kg/st |
| Typ | Nockpanna |
| Bygglängd | 330-370 mm |
| Nyans | Grå/Svart, Röd/Brun |
