Nockpanna Benders Universal Ytbehandlad
fr.307 kr
Se priset!
Välj variant

Universal Ytbehandlad
307 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Nockpanna Benders Universal Skiffer passar till takpannor Hansa, Tvilling och Piano. Nockpannan är lämplig att används i kombination med nockanslutningspanna. Åtgång 3 st/lpm.
Varumärke
BendersBeskrivning
Nockpanna Benders Universal Skiffer passar till takpannor Hansa, Tvilling och Piano. Nockpannan är lämplig att används i kombination med nockanslutningspanna. Åtgång 3 st/lpm.
Bredd 230/250 mm (konade).
Övrigt:
-Upp till 2 % kross vid leverans kan förekomma och ersätts inte.
Övrigt:
-Upp till 2 % kross vid leverans kan förekomma och ersätts inte.
Egenskaper
| Varumärke | Benders |
| Serie | Hansa/Tvilling/Piano |
| Färg | Bongossibrun, Gammalröd, Grafit, Nötbrun, Skiffersvart, Titansvart |
| Enhet | Styck |
| Yta | Blank |
| Material | Lertegel |
| Längd | 410 mm |
| Bredd | 200 mm |
| Antal (st/pall) | 160 st/pall |
| Vikt | 3,1 kg/st |
| Bygglängd | 333 mm |
| Produkttyp | Nockpanna |
| Nyans | Brun, Grå, Grå/Svart, Röd, Svart |
