Slutnock Benders med Fals 300 mm Ytbehandlad
fr.280 kr
Se priset!
Välj variant

med Fals 300 mm Ytbehandlad
280 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Slutnock Benders med Fals 300 mm Ytbehandlad Svart används som sista nockpanna vid sadeltak. Nocken är försedd med gavel. Passar till nockpanna med fals 300 mm.
Varumärke
BendersBeskrivning
Slutnock Benders med Fals 300 mm Ytbehandlad Svart används som sista nockpanna vid sadeltak. Nocken är försedd med gavel. Passar till nockpanna med fals 300 mm.
Övrigt:
-Upp till 2 % kross vid leverans kan förekomma och ersätts inte.
-Upp till 2 % kross vid leverans kan förekomma och ersätts inte.
Egenskaper
| Varumärke | Benders |
| Art.Nr. | 032020B |
| Serie | Palema/Exklusiv |
| Färg | Brun, Grön, Gul, Mellangrå, Röd, Svart, Tegelröd, Tegelröd/Brun, Vinröd |
| Enhet | Styck |
| Yta | Blank |
| Material | Betong |
| Längd | 340 mm |
| Bredd | 300 mm |
| Vikt | 5,1 kg/st |
| Typ | Slutnock |
| Bygglängd | 300 mm |
| Nyans | Brun, Grå, Grön, Gul, Röd, Röd/Brun, Svart |
