Slutnock Benders Rak Brilliant
fr.330 kr
Se priset!
Välj variant

Rak Brilliant
330 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Slutnock Benders Rak Obehandlad Grafit används som sista nockpanna vid sadeltak. Nocken är försedd med gavel. Passar till nockpanna rak.
Varumärke
BendersBeskrivning
Slutnock Benders Rak Obehandlad Grafit används som sista nockpanna vid sadeltak. Nocken är försedd med gavel. Passar till nockpanna rak.
Bredd 230/250 mm (konade).
Övrigt:
-Upp till 2 % kross vid leverans kan förekomma och ersätts inte.
Övrigt:
-Upp till 2 % kross vid leverans kan förekomma och ersätts inte.
Egenskaper
| Varumärke | Benders |
| Art.Nr. | 031651B |
| Serie | Palema/Exklusiv/Carisma |
| Färg | Koppar, Skiffer |
| Enhet | Styck |
| Yta | Blank |
| Material | Betong |
| Längd | 370 mm |
| Bredd | 250 mm |
| Antal | 30 st/pall |
| Vikt | 3,9 kg/st |
| Typ | Slutnock |
| Bygglängd | 260-310 mm |
| Höjd | 195 mm |
| Nyans | Grå/Svart, Röd/Brun |
