Slutnock Benders Universal Obehandlad
592 kr
Se priset!

Universal Obehandlad
592 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Slutnock Benders Universal Falsat Lertegel Naturröd används som sista nockpanna vid sadeltak. Nockpannan är försedd med gavel. Passar till takpannor Hansa och Tvilling.
Varumärke
BendersBeskrivning
Slutnock Benders Universal Falsat Lertegel Naturröd används som sista nockpanna vid sadeltak. Nockpannan är försedd med gavel. Passar till takpannor Hansa och Tvilling.
Bredd 200/230 mm (konade).
Övrigt:
-Upp till 2 % kross vid leverans kan förekomma och ersätts inte.
Övrigt:
-Upp till 2 % kross vid leverans kan förekomma och ersätts inte.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Benders |
| Art.Nr. | H31624 |
| Serie | Hansa/Tvilling |
| Färg | Naturröd |
| Enhet | Styck |
| Yta | Obehandlad |
| Material | Lertegel |
| Längd | 410 mm |
| Bredd | 230 mm |
| Vikt | 3,3 kg/st |
| Nyans | Röd |
| Typ | Slutnock |
| Höjd | 75 mm |
| EAN-nr | 7340018155563 |
