Valmklocka Benders Början med Fals 300 mm Brilliant
fr.1 052 kr
Se priset!
Välj variant

Början med Fals 300 mm Brilliant
1 052 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Valmklocka Benders Början med Fals 300 mm Brilliant Skiffer används vid valade tak där en plan nock och två lutande nockar möts. Passar till 40-50 grader taklutning. Passar till nockpanna med fals 300 mm.
Varumärke
BendersBeskrivning
Valmklocka Benders Början med Fals 300 mm Brilliant Skiffer används vid valade tak där en plan nock och två lutande nockar möts. Passar till 40-50 grader taklutning. Passar till nockpanna med fals 300 mm.
Övrigt:
-Upp till 2 % kross vid leverans kan förekomma och ersätts inte.
-Upp till 2 % kross vid leverans kan förekomma och ersätts inte.
Egenskaper
| Varumärke | Benders |
| Serie | Palema/Exklusiv |
| Färg | Koppar, Skiffer |
| Enhet | Styck |
| Yta | Blank |
| Material | Betong |
| Längd | 340 mm |
| Bredd | 370 mm |
| Vikt | 13,4 kg/st |
| Produkttyp | Valmklocka |
| Nyans | Grå/Svart, Röd/Brun |
