Valmklocka Benders Början med Fals 300 mm Obehandlad
fr.734 kr
Se priset!
Välj variant

Början med Fals 300 mm Obehandlad
734 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Valmklocka Benders Början med Fals 300 mm Obehandlad Grafit används vid valade tak där en plan nock och två lutande nockar möts. Passar till 40-50 grader taklutning. Passar till nockpanna med fals 300 mm.
Varumärke
BendersBeskrivning
Valmklocka Benders Början med Fals 300 mm Obehandlad Grafit används vid valade tak där en plan nock och två lutande nockar möts. Passar till 40-50 grader taklutning. Passar till nockpanna med fals 300 mm.
Övrigt:
-Upp till 2 % kross vid leverans kan förekomma och ersätts inte.
-Upp till 2 % kross vid leverans kan förekomma och ersätts inte.
Egenskaper
| Varumärke | Benders |
| Art.Nr. | 035201B |
| Serie | Palema/Exklusiv |
| Färg | Antik Tegelröd/Svart, Grafit, Tegelröd |
| Enhet | Styck |
| Yta | Obehandlad |
| Material | Betong |
| Längd | 340 mm |
| Bredd | 370 mm |
| Vikt | 13,4 kg/st |
| Typ | Valmklocka |
| Nyans | Grå, Röd, Röd/Svart |
