Valmklocka Benders Rak Brilliant
fr.519 kr
Se priset!
Välj variant

Rak Brilliant
519 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Valmklocka Benders Rak Ytbehandlad Skiffer används vid valmade tak där en plan nock och två lutande nockar möts. Passar till nockpanna rak.
Varumärke
BendersBeskrivning
Valmklocka Benders Rak Ytbehandlad Skiffer används vid valmade tak där en plan nock och två lutande nockar möts. Passar till nockpanna rak.
Övrigt:
-Upp till 2 % kross vid leverans kan förekomma och ersätts inte.
-Upp till 2 % kross vid leverans kan förekomma och ersätts inte.
Egenskaper
| Varumärke | Benders |
| Art.Nr. | 035051B |
| Serie | Palema/Exklusiv/Carisma |
| Färg | Koppar, Mellangrå, Röd, Skiffer, Svart, Tegelröd |
| Enhet | Styck |
| Yta | Blank, Struktur |
| Material | Betong |
| Längd | 340 mm |
| Bredd | 370 mm |
| Antal | 32 st/pall |
| Vikt | 5,4 kg/st |
| Typ | Valmklocka |
| Nyans | Grå, Grå/Svart, Röd, Röd/Brun, Svart |
