Valmklocka Benders Rak Obehandlad
fr.638 kr
Se priset!
Välj variant

Rak Obehandlad
638 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Valmklocka Benders Rak Obehandlad Grafit används vid valmade tak där en plan nock och två lutande nockar möts. Passar till nockpanna rak.
Varumärke
BendersBeskrivning
Valmklocka Benders Rak Obehandlad Grafit används vid valmade tak där en plan nock och två lutande nockar möts. Passar till nockpanna rak.
Övrigt:
-Upp till 2 % kross vid leverans kan förekomma och ersätts inte.
-Upp till 2 % kross vid leverans kan förekomma och ersätts inte.
Egenskaper
| Varumärke | Benders |
| Serie | Palema/Exklusiv/Carisma |
| Färg | Antik Tegelröd/Svart, Grafit, Tegelröd |
| Enhet | Styck |
| Yta | Obehandlad |
| Material | Betong |
| Längd | 340 mm |
| Bredd | 370 mm |
| Antal (st/pall) | 32 st/pall |
| Vikt | 5,4 kg/st |
| Produkttyp | Valmklocka |
| Nyans | Grå, Röd, Röd/Svart |
