Valmklocka Benders Slut med Fals 300 mm Ytbehandlad
fr.778 kr
Se priset!
Välj variant

Slut med Fals 300 mm Ytbehandlad
778 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Valmklocka Benders Slut med Fals 300 mm Ytbehandlad Svart används vid valmade tak där en plan nock och två lutande nockar möts. Passar till 40-50 grader taklutning. Passar till nockpanna med fals 300 mm.
Varumärke
BendersBeskrivning
Valmklocka Benders Slut med Fals 300 mm Ytbehandlad Svart används vid valmade tak där en plan nock och två lutande nockar möts. Passar till 40-50 grader taklutning. Passar till nockpanna med fals 300 mm.
Övrigt:
-Upp till 2 % kross vid leverans kan förekomma och ersätts inte.
-Upp till 2 % kross vid leverans kan förekomma och ersätts inte.
Egenskaper
| Varumärke | Benders |
| Art.Nr. | 035320B |
| Serie | Palema/Exklusiv |
| Färg | Brun, Grön, Gul, Mellangrå, Röd, Svart, Tegelröd, Tegelröd/Brun, Vinröd |
| Enhet | Styck |
| Yta | Blank |
| Material | Betong |
| Längd | 340 mm |
| Bredd | 370 mm |
| Vikt | 13,4 kg/st |
| Typ | Valmklocka |
| Nyans | Brun, Grå, Grön, Gul, Röd, Röd/Brun, Svart |
