Valmklocka Benders Universal Obehandlad
2 356 kr
Se priset!

Universal Obehandlad
2 356 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Valmklocka Benders Universal Falsat Lertegel Naturröd används vid valmade tak där en plan nock och två lutande nockar möts. Passar till takpannor Hansa, Tvilling och Piano.
Varumärke
BendersBeskrivning
Valmklocka Benders Universal Falsat Lertegel Naturröd används vid valmade tak där en plan nock och två lutande nockar möts. Passar till takpannor Hansa, Tvilling och Piano.
Bredd 330 mm (öppning 240 mm).
Övrigt:
-Upp till 2 % kross vid leverans kan förekomma och ersätts inte.
Övrigt:
-Upp till 2 % kross vid leverans kan förekomma och ersätts inte.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Benders |
| Art.Nr. | H35024 |
| Serie | Hansa/Tvilling/Piano |
| Färg | Naturröd |
| Enhet | Styck |
| Yta | Obehandlad |
| Material | Lertegel |
| Längd | 360 mm |
| Bredd | 330 mm |
| Vikt | 3,1 kg/st |
| Nyans | Röd |
| Produkttyp | Valmklocka |
| EAN-nr | 7340018157611 |
