Fågelband S:t EriksSvart
49 kr
Vald variant
Färg:
Svart

Fågelband S:t Eriks
Svart
49 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Fågelbandet monteras under pannorna vid takfoten för att hindra fåglar från att bygga bo. Fågelbandet är tillverkat i svart plast och säljs i längder om 1 meter.
Varumärke
S:t EriksBeskrivning
Fågelbandet monteras under pannorna vid takfoten för att hindra fåglar från att bygga bo. Fågelbandet är tillverkat i svart plast och säljs i längder om 1 meter.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | S:t Eriks |
| Art.Nr. | 2040-405101 |
| Färg | Svart |
| Enhet | Styck |
| Längd | 1000 mm |
| Bredd | 160 mm |
| Antal | 1 st/m2 |
| Vikt | 0,05 kg |
| Produkttyp | Fågelband |
| EAN-nr | 7340025659962 |
