Minimus tätningsband Benders 1260 mm
39 kr
Se priset!

1260 mm
39 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
BendersBeskrivning
Minimus tätningsband Benders 1260 mm i galvaniserad plåt. Djupet är ca 28 mm (täckande). Universal.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Benders |
| Art.Nr. | 091990 |
| Serie | Universal |
| Färg | Grå |
| Enhet | Styck |
| Material | Plåt |
| Längd | 1260 mm |
| Vikt | 0,1 kg/st |
| Typ | Tätningsband |
| Djup | 28 mm |
| EAN-nr | 7340018159110 |

