Nock- och Valmtätningsrulle Benders 300 mm
fr.713 kr
Se priset!
Välj variant

300 mm
713 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Nock- och Valmtätningsrulle Benders 300 mm tätar och ventilerar valm samt nock. Den kantklistras. Passar till Hansa, Tvilling och Stränpressat Lertegel.
Varumärke
BendersBeskrivning
Nock- och Valmtätningsrulle Benders 300 mm tätar och ventilerar valm samt nock. Den kantklistras. Passar till Hansa, Tvilling och Stränpressat Lertegel.
Benders handelsvaror är speciellt framtagna för våra produkter och anpassade efter de regler som gäller i Sverige och Europa avseende infästning, tätning och utsmyckning av tak.
Dokument
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Benders |
| Serie | Universal |
| Färg | Ljusgrå, Svart, Tegelröd |
| Enhet | Styck |
| Material | Aluminium |
| Bredd | 300 mm |
| Vikt | 3 kg/st |
| Höjd | 1 cm |
| Längd | 500 cm |
| Längd | 5 m |
| Produkttyp | Nock- och Valmtätningsrulle |
| Bredd | 1 cm |
