Reparationstejp Monier Unoroll
828 kr

Unoroll
828 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Reparationstejp Monier Unoroll på rulle om 50 meter och bredd 80 mm. Används till reparation av underlagstaket. Pris/rulle.
Varumärke
MonierBeskrivning
Reparationstejp Monier Unoroll på rulle om 50 meter och bredd 80 mm. Används till reparation av underlagstaket. Pris/rulle.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Monier |
| Art.Nr. | 10004718 |
| Serie | Jönåker |
| Bredd | 80 mm |
| Vikt | 0,5 kg/st |
| Produkttyp | Tejp |
| Längd | 50 m |
| EAN-nr | 4031486160595 |
