Ventilerat Fågelband S:t Eriks 1 m
75 kr

1 m
75 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ventilerat fågelband för falsat och ofalsat lertegel. Monteras vid takfoten under pannorna för att hindra fåglar att bygga bo.
Varumärke
S:t EriksBeskrivning
Ventilerat fågelband för falsat och ofalsat lertegel. Monteras vid takfoten under pannorna för att hindra fåglar att bygga bo.
Egenskaper
| Varumärke | S:t Eriks |
| Art.Nr. | 2040-406101 |
| Färg | Svart |
| Längd | 1000 mm |
| Bredd | 100 mm |
| Vikt | 0,05 kg/st |
| Produkttyp | Fågelband |
| EAN-nr | 7340025659979 |
