Avloppsluftare Benders Falsat Lertegel Plåt Piano
fr.2 162 kr
Se priset!
Välj variant

Falsat Lertegel Plåt Piano
2 162 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Avloppsluftare Benders Falsat Lertegel Plåt Piano levereras komplett med plåtpanna och huv ihopmonterade, underbeslag, flexirör och hatt. Vid lätt undertak behövs Monteringsbeslag.
Varumärke
BendersBeskrivning
Avloppsluftare Benders Falsat Lertegel Plåt Piano levereras komplett med plåtpanna och huv ihopmonterade, underbeslag, flexirör och hatt. Vid lätt undertak behövs Monteringsbeslag.
Ställbar efter taklutning upp till 45 grader. Kan användas till 75 resp 110 mm rör. För koppling till 75 mm rör krävs adapter 060300.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Benders |
| Serie | Piano |
| Färg | Svart, Tegelröd |
| Material | Plåt |
| Längd | 470 mm |
| Bredd | 310 mm |
| Enhet | Styck |
| Vikt | 3,6 kg |
| Produkttyp | Avloppsluftare |
| Nyans | Röd, Svart |
