Avloppsluftare Benders Plåt Carisma
fr.1 365 kr
Se priset!
Välj variant

Plåt Carisma
1 365 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Avloppsluftare Benders Plåt Carisma levereras komplett med plåtpanna och huv ihopmonterade, underbeslag, flexirör och hatt. Passar Carisma.
Varumärke
BendersBeskrivning
Avloppsluftare Benders Plåt Carisma levereras komplett med plåtpanna och huv ihopmonterade, underbeslag, flexirör och hatt. Passar Carisma.
Ställbar efter taklutning upp till 45 grader. Kan användas till 75 resp 110 mm rör. För koppling till 75 mm rör krävs adapter 060300.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Benders |
| Serie | Carisma |
| Färg | Svart, Tegelröd |
| Material | Plåt |
| Längd | 420 mm |
| Bredd | 330 mm |
| Enhet | Styck |
| Vikt | 3,1 kg |
| Produkttyp | Avloppsluftare |
| Nyans | Röd, Svart |
