Avloppsluftare Benders Plåt Exklusiv
fr.1 560 kr
Se priset!
Välj variant

Plåt Exklusiv
1 560 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Avloppsluftare Benders Plåt Exklusiv levereras komplett med plåtpanna och huv ihopmonterade, underbeslag, flexirör och hatt. Vid lätt undertak behövs Monteringsbeslag. Passar till Exklusiv.
Varumärke
BendersBeskrivning
Avloppsluftare Benders Plåt Exklusiv levereras komplett med plåtpanna och huv ihopmonterade, underbeslag, flexirör och hatt. Vid lätt undertak behövs Monteringsbeslag. Passar till Exklusiv.
Ställbar efter taklutning upp till 45 grader. Kan användas till 75 resp 110 mm rör. För koppling till 75 mm rör krävs adapter 060300.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Benders |
| Serie | Exklusiv |
| Färg | Svart, Tegelröd |
| Material | Plåt |
| Längd | 450 mm |
| Bredd | 320 mm |
| Enhet | Styck |
| Vikt | 3 kg |
| Antal (st/pall) | 24 st/pall |
| Produkttyp | Avloppsluftare |
| Nyans | Röd, Svart |
