Avloppsluftare Benders Plåt Falsat Lertegel Hansa
fr.2 162 kr
Se priset!
Välj variant

Plåt Falsat Lertegel Hansa
2 162 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Avloppsluftare Benders Plåt Falsat Lertegel Hansa levereras komplett med plåtpanna och huv ihopmonterade, underbeslag, flexirör och hatt. Vid lätt undertak behövs Monteringsbeslag. Passar till Hansa.
Varumärke
BendersBeskrivning
Avloppsluftare Benders Plåt Falsat Lertegel Hansa levereras komplett med plåtpanna och huv ihopmonterade, underbeslag, flexirör och hatt. Vid lätt undertak behövs Monteringsbeslag. Passar till Hansa.
Ställbar efter taklutning upp till 45 grader. Kan användas till 75 resp 110 mm rör. För koppling till 75 mm rör krävs adapter 060300.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Benders |
| Serie | Hansa |
| Färg | Svart, Tegelröd |
| Material | Plåt |
| Längd | 470 mm |
| Bredd | 310 mm |
| Enhet | Styck |
| Vikt | 3,6 kg |
| Produkttyp | Avloppsluftare |
| Nyans | Röd, Svart |
