Avloppsluftare Benders Plåt Palema
fr.1 365 kr
Se priset!
Välj variant

Plåt Palema
1 365 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Avloppsluftare Benders Plåt Palema levereras komplett med plåtpanna och huv ihopmonterade, underbeslag, flexirör och hatt. Vid lätt undertak behövs Monteringsbeslag. Passar till Palema.
Varumärke
BendersBeskrivning
Avloppsluftare Benders Plåt Palema levereras komplett med plåtpanna och huv ihopmonterade, underbeslag, flexirör och hatt. Vid lätt undertak behövs Monteringsbeslag. Passar till Palema.
Ställbar efter taklutning upp till 45 grader. Kan användas till 75 resp 110 mm rör. För koppling till 75 mm rör krävs adapter 060300.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Benders |
| Serie | Palema |
| Färg | Silvergrå, Svart, Tegelröd |
| Material | Plåt |
| Längd | 460 mm |
| Bredd | 360 mm |
| Enhet | Styck |
| Antal (st/pall) | 24 st/pall |
| Vikt | 3,1 kg |
| Produkttyp | Avloppsluftare |
| Nyans | Grå, Röd, Svart |
