Betongdel för Genomföring Benders Carisma Ytbehandlad
fr.436 kr
Välj variant

Carisma Ytbehandlad
436 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
BendersBeskrivning
Betongdel för Genomföring Benders Carisma Ytbehandlad. Endast hålpannan.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Benders |
| Serie | Carisma |
| Färg | Granit, Mellangrå, Tegelröd |
| Yta | Blank |
| Material | Betong |
| Längd | 420 mm |
| Bredd | 280 mm |
| Enhet | Styck |
| Bygglängd | 310-350 mm |
| Produkttyp | Betongdel |
| Byggbredd | 250 mm |
| Vikt | 4,5 kg |
| Nyans | Grå, Röd |

