Betongdel för Genomföring Benders Palema Brilliant
fr.454 kr
Se priset!
Välj variant

Palema Brilliant
454 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Betongdel för Genomföring Benders Palema Brilliant används för avloppsluftare och genomföringspanna Palema. Passar till Palema.
Varumärke
BendersBeskrivning
Betongdel för Genomföring Benders Palema Brilliant används för avloppsluftare och genomföringspanna Palema. Passar till Palema.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Benders |
| Serie | Palema |
| Färg | Koppar, Skiffer |
| Yta | Obehandlad |
| Material | Betong |
| Längd | 420 mm |
| Bredd | 330 mm |
| Enhet | Styck |
| Vikt | 4,5 kg |
| Byggbredd | 300 mm |
| Bygglängd | 315-345 mm |
| Nyans | Grå/Svart, Röd/Brun |
| Antal (st/pall) | 32 st/pall |
| Produkttyp | Betongdel |
