Betongdel för Genomföring Benders Palema Candor
fr.382 kr
Se priset!
Välj variant

Palema Candor
382 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Betongdel för Genomföring Benders Palema Candor används för avloppsluftare och genomföringspanna Palema. Passar till Palema.
Varumärke
BendersBeskrivning
Betongdel för Genomföring Benders Palema Candor används för avloppsluftare och genomföringspanna Palema. Passar till Palema.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Benders |
| Serie | Palema |
| Färg | Kastanjebrun, Mellangrå, Olivgrön, Svart, Tegelröd, Terracottaröd |
| Yta | Obehandlad |
| Material | Betong |
| Längd | 420 mm |
| Bredd | 330 mm |
| Enhet | Styck |
| Vikt | 4,5 kg |
| Byggbredd | 300 mm |
| Bygglängd | 315-345 mm |
| Nyans | Brun, Grå, Grön, Röd, Svart |
| Antal (st/pall) | 32 st/pall |
| Produkttyp | Betongdel |
