Betongdel för Genomföring Benders Palema Obehandlad
fr.454 kr
Se priset!
Välj variant

Palema Obehandlad
454 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Betongdel för Genomföring Benders Palema Obehandlad används för avloppsluftare och genomföringspanna Palema. Passar till Palema.
Varumärke
BendersBeskrivning
Betongdel för Genomföring Benders Palema Obehandlad används för avloppsluftare och genomföringspanna Palema. Passar till Palema.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Benders |
| Serie | Palema |
| Färg | Antik Tegelröd/Svart, Grafit, Tegelröd |
| Yta | Obehandlad |
| Material | Betong |
| Längd | 420 mm |
| Bredd | 330 mm |
| Enhet | Styck |
| Vikt | 4,5 kg |
| Byggbredd | 300 mm |
| Bygglängd | 315-345 mm |
| Nyans | Grå, Röd, Röd/Svart |
| Antal (st/pall) | 32 st/pall |
| Produkttyp | Betongdel |
