Betongdel för Genomföring Benders Palema StrukturTegelröd
454 kr
Vald variant
Färg:
Tegelröd

Palema Struktur
Tegelröd
454 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Betongdel för Genomföring Benders Palema Struktur används för avloppsluftare och genomföringspanna Palema. Passar till Palema.
Varumärke
BendersBeskrivning
Betongdel för Genomföring Benders Palema Struktur används för avloppsluftare och genomföringspanna Palema. Passar till Palema.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Benders |
| Art.Nr. | 050174 |
| Serie | Palema |
| Färg | Tegelröd |
| Yta | Obehandlad |
| Material | Betong |
| Längd | 420 mm |
| Bredd | 330 mm |
| Enhet | Styck |
| Nyans | Röd |
| Antal (st/pall) | 32 st/pall |
| Vikt | 4,5 kg |
| Bredd | 330 cm |
| Bygglängd | 315-345 mm |
| Produkttyp | Betongdel |
| EAN-nr | 7340018124514 |
