Genomföringspanna Benders Plåt Exklusiv
fr.1 529 kr
Välj variant

Plåt Exklusiv
1 529 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Genomföringspanna Benders Plåt Exklusiv är ett alternativ till genomföring i betong, används för expansionskärl, tv-antenner m m. Levereras komplett med plåtpanna hål och gummistos. Vid lätt undertak behövs Monteringsbeslag. Passar till Exklusiv.
Varumärke
BendersBeskrivning
Genomföringspanna Benders Plåt Exklusiv är ett alternativ till genomföring i betong, används för expansionskärl, tv-antenner m m. Levereras komplett med plåtpanna hål och gummistos. Vid lätt undertak behövs Monteringsbeslag. Passar till Exklusiv.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Benders |
| Serie | Exklusiv |
| Färg | Svart, Tegelröd |
| Material | Plåt |
| Längd | 450 mm |
| Bredd | 320 mm |
| Enhet | Styck |
| Produkttyp | Genomföringspanna |
| Vikt | 1,6 kg |
| Nyans | Röd, Svart |
