Genomföringspanna Benders Plåt Palema
fr.1 272 kr
Se priset!
Välj variant

Plåt Palema
1 272 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Genomföringspanna Benders Plåt Palema är ett alternativ till genomföring i betong, används för expansionskärl, tv-antenner m m. Levereras komplett med plåtpanna hål och gummistos. Vid lätt undertak behövs Monteringsbeslag. Passar till Palema.
Varumärke
BendersBeskrivning
Genomföringspanna Benders Plåt Palema är ett alternativ till genomföring i betong, används för expansionskärl, tv-antenner m m. Levereras komplett med plåtpanna hål och gummistos. Vid lätt undertak behövs Monteringsbeslag. Passar till Palema.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Benders |
| Serie | Palema |
| Färg | Svart, Tegelröd |
| Material | Plåt |
| Längd | 460 mm |
| Bredd | 360 mm |
| Enhet | Styck |
| Produkttyp | Genomföringspanna |
| Vikt | 1,7 kg |
| Nyans | Röd, Svart |
