Monteringsbeslag Benders till Ventilationshuv
243 kr
Se priset!

till Ventilationshuv
243 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Monteringsbeslag Benders till Ventilationshuv behövs vid genomföring av lätt undertak. Monteras på insida vind. Passar till ventilationshuv i plåt.
Varumärke
BendersBeskrivning
Monteringsbeslag Benders till Ventilationshuv behövs vid genomföring av lätt undertak. Monteras på insida vind. Passar till ventilationshuv i plåt.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Benders |
| Art.Nr. | 060200 |
| Serie | Universal |
| Längd | 350 mm |
| Bredd | 350 mm |
| Enhet | Styck |
| Produkttyp | Monteringsbeslag |
| Höjd | 6 mm |
| Vikt | 0,4 kg/st |
| EAN-nr | 7340018127522 |
